Bramy segmentowe – coś więcej niż drzwi


Brama garażowa to nie tylko zabezpieczenie przed złodziejami. Jako rzecz doskonale widoczna, odgrywa także funkcję estetyczną, ale przede wszystkim ma zapewnić komfort użytkowania i bezstresowy powrót do domu, zwłaszcza po ciężkim dniu w pracy. Choć na rynku dostępnych jest wiele modeli bram garażowych, najbardziej wydajnym z nich są bramy segmentowe Poznań. Ich modularna konstrukcja gwarantuje wygodę użytkowania i precyzję działania. Mechanizm jest w gruncie rzeczy niezwykle prosty.
Bramy segmentowe otwierają się pionowo do góry, a następnie dzięki prowadnicy płaszcz bramy wykłada się w poziome pod stropem w taki sposób, że po otwarciu bramy światło przejazdu pozostaje praktycznie identyczne jak światło otworu bramowego.
Co istotne, duże ułatwienie w obsłudze bramy umożliwia nam zastosowanie silnika garażowego, który możemy zainstalować podczas montażu bram lub w dowolnym innym terminie. Bramy segmentowe idealnie dopasowują się do każdego typu garażu, dlatego nie musimy martwić się, że montaż może się nie powieść. Co więcej cechuje je niepowtarzalny design, dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych i stylistycznych. Na życzenie klienta bramy garażowe mogą zostać polakierowane w dowolnym odcieniu, występują w wielu renolitach drewnopodobnych oraz tłoczeniach. Każdy znajdzie coś dla siebie.