Powiększanie ust


Jeśli masz w planach zabieg estetyczny, jest kilka rzeczy o których powinieneś wiedzieć. Przede wszystkim medycyna estetyczna, wbrew temu co mówi wiele osób to nie jest wcale ostateczność! Istnieje wiele nieinwazyjnych zabiegów, które pomogą Ci poprawić twój wygląd.

Choć medycyna estetyczna kojarzy się głównie z dużym wydatkiem oraz bólem, chcę Ci pokazać, że wcale nie musi tak być. Jednym z najpopularniejszych i zarazem najmniej inwazyjnych zabiegów jest powiększanie ust. Jest to szybki i stosunkowo bezbolesny zabieg po którym niemal od razu widać efekty. Co ciekawe na ten zabieg najczęściej decydują się kobiety w wieku od 25 do 50 lat, mężczyźni natomiast w tym zestawieniu stanowią niecałe 5% – jest to bardzo niewielka liczba, choć należy zaznaczyć, że z roku na rok co raz więcej mężczyzn korzysta z tego rodzaju zabiegów.

Jak wygląda zabieg powiększania ust?
Wyróżnia się kilka metod powiększenie ust, jednak do najbardziej popularnych sposobów należy wstrzykiwanie kwasu hialuronowego. Zabieg ten jest nieinwazyjny oraz szybki w wykonaniu – właśnie to sprawia, że ma on taką rzeszę fanów na całym świecie. Warto natomiast wspomnieć o tym, że efekt utrzymuje się przez kilka lub kilkanaście miesięcy, dlatego trzeba go powtarzać. Metodą, której nie trzeba wykonywać ponownie jest chirurgiczne powiększanie ust. Polega ono na wycięciu fragmentu skóry nad ustami oraz ponownym zeszyciu go z górną wargą ust. Ta metoda pozwala na osiągniecie trwałego rezultatu powiększenia oraz uwypuklenia ust.

Uroda stanowi bardzo ważny element w życiu człowieka. Codziennie staramy się o aby nasze ciała wyglądały możliwie jak najlepiej. Robimy to nie tylko dla siebie, jestem zdania, że znacznie częściej decydujemy się na różne zabiegi ze względu na inne osoby w naszym otoczeniu. Najczęstszym motywem do zmian w tym kierunku są partnerzy oraz rodzina. Pamiętaj, że każdy nawet najmniejszy zabieg, zawsze może się wiązać z powołaniami oraz uszkodzeniami, dlatego przed zabiegiem powinno się odbyć konsultację z lekarzem prowadzącym.